Aktualizovaná verzia GWM Coffee Intelligence 2.0 Upgrade poskytuje užívateľsky príjemnejšie inteligentnejšie zážitky

Nedávno bola oficiálne uvedená na trh aktualizovaná verzia GWM Coffee Intelligence 2.0, ktorá si získala pozornosť mnohých médií a používateľov.

Coffee Intelligence 2.0 predstavila úplne novú elektronickú a elektrickú architektúru a inteligentný podvozok „drive-by-wire”. Inovovala tiež inteligentné kabíny, inteligentné riadenie a inteligentné služby, ktoré by mohli používateľom priniesť viac humanizované inteligentné zážitky.
The upgraded GWM Coffee Intelligence 2.0 was launched
The upgraded GWM Coffee Intelligence 2.0 was launched

Elektronická a elektrická architektúra a inteligentný podvozok „drive-by-wire” sú jadrom tejto aktualizácie. Vylepšené architektúry umožňujú pokročilejšie inteligentné funkcie. Inteligentný podvozok „drive-by-wire” bol vylepšený tak, aby spĺňal požiadavky na automatickú jazdu úrovne L4 a vyššej.

Na základe vyššie uvedeného vylepšenia môže vozidlo asistovať pri jazde v plnej rýchlosti, pri zápchach, vykonávať plne automatické parkovanie s jedným tlačidlom a ďalšie inteligentné funkcie jazdy. Špeciálne pre funkciu plne automatického parkovania s jedným tlačidlom – v prípade úzkeho parkovacieho miesta môžu používatelia spustiť funkciu automatického parkovania s jedným tlačidlom, aby vozidlo mohlo naplánovať trasu, automaticky dokončiť riadenie, radiť prevodové stupne, brzdiť, zrýchliť/spomaliť a vykonávať ďalšie činnosti. Táto funkcia môže používateľom pomôcť vyriešiť rôzne problémy s parkovaním, ako napríklad cúvanie na parkovacie miesto.

Platforma Coffee Intelligence 2.0 taktiež uviedla na trh prvý systém inteligentnej kabíny Coffee Intelligence—GC-OS. Vďaka optimalizácii funkcií, ako je asistent rozpoznávania reči na báze umelej inteligencie, diaľkové ovládanie vozidla a diaľková aktualizácia v cloude, dokáže systém realizovať interakciu človek-počítač pred jazdou, počas nej a po jazde. Nastavenie teploty klimatizácie, otváranie/zatváranie strešného okna a ďalšie funkcie je možné ovládať hlasovými príkazmi. Počas navigácie môžu používatelia pomocou hlasových príkazov tiež ovládať mapu a nastavovať body trasy, čo môže obmedziť zbytočné manuálne operácie a dosiahnuť vyššiu bezpečnosť jazdy.

Systém GC-OS môže prekvapivo poskytnúť používateľom viac ako 40 inteligentných služieb založených na scenároch, ako sú inteligentné sociálne kontakty, inteligentná údržba automobilu, digitálny život a prepojenie vozidla a domova.

Vďaka novej službe prepojenia vozidla a domova môžu používatelia pomocou hlasových asistentov alebo obrazoviek centrálneho ovládania v reálnom čase ovládať inteligentné zariadenia vo svojich domácnostiach, ako sú klimatizačné zariadenia, čističky vzduchu a zametacie roboty. Cestou domov z kancelárie môžu používatelia počas jazdy, pomocou hlasových povelov, nastaviť teplotu klimatizácie a čističku vzduchu vo svojich domovoch, aby si mohli doma užívať príjemnú atmosféru. Táto inteligentná služba prináša používateľom oveľa pohodlnejší život.

Vozidlo HAVAL H6S, ktoré bolo predstavené na 24. autosalóne v Čcheng-tu 29. augusta, bolo vybavené systémom GC-OS. Svojimi inteligentnými výhodami prekonal očakávania používateľov.

Vylepšená platforma Coffee Intelligence 2.0 nám ukazuje technickú silu GWM v ére inteligentnej konkurencie. Očakáva sa tiež, že túto technológiu možno uplatniť vo viacerých nových modeloch vozidiel, ktoré všetkým globálnym používateľom prinesú viac vedecké, technologické a humanizované prostredie.

Foto

SOURCE GWM

 

 

 

https://online-tvchannel.org/

Leave a Reply