Amazfit prezentuje výraznú novú značku celosvetovým uvedením inteligentných hodiniek, ktoré všetkých inšpirujú na ZLEPŠENIE VÝKONU (UP YOUR GAME)

Amazfit, svetový líder v oblasti módnej a inteligentnej technológie, predstavil novú značku, ktorá oslavuje individuálny prejav a odvážnejšie odráža hodnoty a životné štýly svojich zákazníkov.

Značku Amazfit vlastní spoločnosť Zepp Health (NYSE: ZEPP), ktorá od roku 2014 dodala viac ako 100 miliónov zariadení. V neustále meniacom sa svete, kde majú zákazníci prístup k mnohým príležitostiam a rôznym náladám, pocitom a cieľom, ktoré sa vyvíjajú a menia v rozličných prostrediach, poskytuje značka Amazfit nekonečné možnosti a podporuje záľuby, spontánnosť a optimizmus.

Nová identita sa odráža v širokom spektre výrazných farieb a hravom vývoji loga Amazfit.

„Stali sme sa súčasťou životných štýlov – pomáhame ľuďom zvýrazniť ich osobnosť, energiu a životný postoj. Rozhodli sme sa preto osviežiť a aktualizovať značku Amazfit, aby lepšie vyjadrovala našu víziu a povzbudzovala ľudí k zdravšiemu životnému štýlu. S potešením vám môžem predstaviť prvý krok na tejto ceste – nové logo Amazfit. Znázorňuje farebný svet a predstavuje hodnoty inklúzie”, uviedol výkonný riaditeľ Amazfit, Huang Wang.

Vízia spoločnosti Amazfit je umožniť ľuďom, aby naplno prežívali svoje záľuby a vyjadrili svojho aktívneho ducha. Amazfit to napĺňa vytváraním dynamických a štýlových technologických produktov, ktoré podporujú individuálny prejav, pozitívne vnímanie vlastnej hodnoty, oslavu života a umožňuje zákazníkom prežívať život naplno. Široké portfólio spoločnosti Amazfit už obsahuje sortiment štýlových a športových inteligentných hodiniek a náramkov, fitnes zariadení a slúchadiel.

Amazfit sa posúva ďalej a inšpiruje každého na zlepšenie svojho výkonu.

Amazfit sa spojil s vedúcimi priekopníkmi módy, HELIOT EMIL™ a Christian Cowan, ktorí vyjadrili ochotu zlepšiť svoj výkon a zahrnuli Amazfit vo svojich prezentáciách najprv na Paris Fashion Week a potom na New York Fashion Week. Christian urobil ešte ďalší krok a stal sa zážitkovým poradcom pre sériu Amazfit GTR 3 a GTS 3.

Spolupráca s módnymi dizajnérmi pokračuje: Amazfit uvádza svoje série GTR 3 a GTS 3 – súpravu s najnovšími prvkami pre zdravie a fitnes, ktoré sú prítomné v troch elegantných a štýlových modeloch inteligentných hodiniek. Všetky sú navrhnuté tak, aby umožnili svojim používateľom zlepšiť ich výkon bez obetovania osobného štýlu. Modely GTR 3 Pro, GTR 3 a GTS 3 boli vytvorené s cieľom pomôcť ľuďom ľahko sa orientovať v digitálnom živote aj mimo neho a dosahovať rovnováhu a úspech.

Séria Amazfit GTR 3 a GTS 3 predstavuje módne inteligentné hodinky, ktoré sa ľahko obsluhujú a poskytujú kompletný monitoring zdravia a fitnesu a dlhú životnosť batérií, ktoré sú podporované intuitívnym Zepp OS.

Séria Amazfit GTR 3 a GTS 3 bude dostupná v európskych krajinách ( Nemecku , Francúzsku , Taliansku , UK ) 11. októbra (GMT+1), ale aj v Španielsku 18 októbra; GTR 3 a GTR 3 Pro budú dostupné v USA 11. októbra a GTS 3 budú v USA dostupné 20. októbra.

O spoločnosti Amazfit

Spoločnosť Amazfit je vedúcou značkou pre inteligentné doplnky, ktorá ponúka široké portfólio produktov vrátane inteligentných hodiniek a náramkov, slúchadiel TWS a zariadení pre zdravie a fitnes, ako sú inteligentné bežecké pásy a inteligentné váhy na meranie telesného zloženia. Esenciou našej značky je heslo „Zlepšite svoj výkon” (Up Your Game). Používateľov povzbudzujeme, aby naplno prežívali svoje záľuby a slobodne vyjadrovali svojho aktívneho ducha.

Značku Amazfit vlastní spoločnosť Zepp Health (NYSE: ZEPP), ktorá od roku 2014 dodala viac ako 100 miliónov zariadení a jej produkty sú dostupné vo vyše 90 krajinách a regiónoch. Viac informácií nájdete na stránke

Kontaktné údaje pre PR:

 

 

 

https://online-tvchannel.org/

Leave a Reply