Společnost Amazfit představuje novou odvážnou identitu značky, zatímco globální uvedení chytrých hodinek na trh inspiruje všechny, aby ZLEPŠILI SVOU HRU

Společnost Amazfit, globální lídr v oblasti chytré nositelné elektroniky, představila novou identitu značky, která oslavuje sebevyjádření a odvážněji odráží hodnoty a životní styl svých zákazníků.

Amazfit je značka ve vlastnictví společností Zepp Health (NYSE: ZEPP), která od roku 2014 dodala více než 100 milionů zařízení. V neustále se měnícím světě, kde mají zákazníci k dispozici nepřeberné množství příležitostí a kde se jejich nálady, pocity a cíle vyvíjí a mění v průběhu času v různých prostředích, poskytuje značka Amazfit nekonečné možnosti a demonstruje vášeň, spontánnost a optimismus.

Nová identita značky odráží tuto myšlenku prostřednictvím široké škály výrazných barev a hravé evoluce loga Amazfit.

„Stali jsme se součástí životního stylu lidí – pomáháme jim předvést jejich osobnost, energii a postoj. Proto jsme se rozhodli značku Amazfit osvěžit a vylepšit, abychom lépe vyjádřili naši vizi a povzbudili lidi ke zdravějšímu životu. Jako první krok na této cestě vám s radostí představuji nové logo Amazfit. Reprezentuje pestrost světa a zdůrazňuje význam inkluzivního přístupu,” říká Huang Wang, generální ředitel společnosti Amazfit.

Vizí společnosti Amazfit je umožnit více lidem žít podle svých vášní a svobodně projevit svého aktivního ducha. Společnost Amazfit toho dosahuje vytvářením dynamických a stylových technologických produktů, které podporují sebevyjádření, pozitivní sebepojetí, oslavují život a umožňují zákazníkům žít naplno. Rozsáhlé portfolio společnosti Amazfit již zahrnuje řadu stylových a sportovních chytrých hodinek a náramků, fitness zařízení a sluchátek.

Nyní jde Amazfit ještě o krůček dál a inspiruje všechny, aby zlepšili svou hru.

Společnost Amazfit spolupracuje s předními průkopníky v oblasti módy HELIOT EMIL™ a Christianem Cowanem, kteří se chopili touhy zlepšit svou hru a začlenili Amazfit do svých přehlídek na pařížském, respektive newyorském týdnu módy. Mezitím Christian zašel ještě o krok dál a stal se poradcem pro zážitky série Amazfit GTR 3 a GTS 3.

Spolupráce s módními návrháři přichází v době, kdy společnost Amazfit uvádí na trh novou řadu GTR 3 a GTS 3 – sadu špičkových zdravotních a fitness funkcí uvnitř tří elegantních a stylových modelů chytrých hodinek. Všechny jsou navrženy tak, aby uživatelé mohli zlepšit svou hru, aniž by se vzdali osobního stylu. Modely GTR 3 Pro, GTR 3 a GTS 3 byly vytvořeny tak, aby lidem pomohly snadno se pohybovat v digitálním životě i mimo něj a dosáhnout rovnováhy a úspěchu.

Hodinky Amazfit GTR 3 a GTS 3 jsou módní a snadno použitelné chytré hodinky s komplexním sledováním zdravotního stavu a kondice a mimořádně dlouhou výdrží baterie, které pohání intuitivní operační systém Zepp OS.

Řada Amazfit GTR 3 a GTS 3 bude k dispozici v evropských zemích (Německo, Francie, Itálie, Spojené království) od 11. října (GMT+1), ale ve Španělsku bude k dispozici od 18. října. Modely GTR 3 a GTR 3 Pro budou v USA k dispozici od 11. října a model GTS 3 bude v USA dostupný od 20. října.

Informace o společnosti Amazfit

 

 

 

https://online-tvchannel.org/

Leave a Reply